KONGORU

Bilgisayar, Telefon ve Tablet Tamir Servisi

 

Servis birimimiz olarak 2016 yılında Sakarya, Serdivan Kampüs bölgesinde hizmet veriyoruz. Bilgisayar, Cep telefonu, Tablet, PlayStation cihazlarının tamir, bakım onarım, değişim ve yazılım yükleme üzerine hizmet vermekteyiz.

Laptop ve masaüstü bilgisayarların anakart tamiri, lcd ekran değişimi, klavye, batarya değişimi, adaptör tamiri, kasa tamiri, kırık ayak tamiri, menteşe tamiri, cover, bezel değişimi, ısınma problemleri ve termal macun değişimi, fan temizleme, bios güncelleme, driver yükleme, anakart firmware güncelleme, Harddisk veri kurtarma, sistem çökmelerini düzeltme, program yükleme, IO, ITE, Güney Chip entegresini değiştirme gibi tüm bilgisayar problemleri; Tablet ve Telefon cihazlarının LCD ekran değişimi, dokunmatik değişimi, şarj soketi, şarj entegresi ve batarya değişimi, mikrofon, iç kulaklık, hoparlör problemleri, SIM algılamama, MMC problemleri, yazılımsal problemler, sürekli telefonun yeniden başlaması, Wifi problemleri,yavaşlık problemleri, yedekleme ve telefon sıfırlama, yazılım yükleme ve rom yükleme, root atma gibi tüm cihazların tamirini, bakımını, değişimi ve yükleme hizmetlerini yapmaktayız.

Her marka ve model cihazların tamirini, bakımını, yükleme hizmetlerini ve 2. el sıfır satış alışını yapmaktayız. Laptop, Dizüstü ve Masaüstü, Notebook, Netbook, Ultrabook, 2'si 1 arada, All in One, Mac, iMac, Barebone sistemler, iş istasyonları bilgisayarların tamirini, bakım ve onarımını yapmaktayız.

Tablet ve Telefon cihazları olarak iPhone, iPad, Samsung Galaxy Tab, Microsoft Surface, HTC, Huawei Mate, Xiaomi, Asus, Lenovo, Sony Xperia, Nokia Lumia gibi Android, IOS, Windows, Blackberry veya Symbian  işletim sistemli telefonların tüm tamirini hizmetlerini gerçekleştirmekteyiz..

Anasayfa Telefon Et Whatsapp Destek Instagram Konum